Aktualności

Wizyty po godzinach

Informuję, że w przypadku braku możliwości odwiedzin gabinetu w dostępnym wymiarze czasowym istnieje możliwość umówienia wizyty codziennie po godz 18 (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Przerwa urlopowa

Informujemy, że w związku z przerwą urlopową gabinet będzie nieczynny w dniach: 25.07- 03.08.2019. Zapraszamy Państwa od 5 sierpnia.

ZMIANA GODZIN OTWARCIA

Informujemy, że od kwietnia zmienią się godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do piątku Boliłapka będzie czynna w godz.: 10-16, sobota pozostaje bez zmian: 10-12. Zapraszamy Państwa serdecznie i przepraszamy za utrudnienia.

Wesołych Świąt!

Informujemy, że w dniach: 23- 26.12. 2018 gabinet będzie nieczynny. Jednocześnie życzymy Państwu zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy Państwa 27 grudnia.

Przerwa urlopowa

Informujemy, że w dniach 23.06- 03.07.2018 gabinet będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej.

AKCJA STERYLIZACJA 2017

Zapraszamy wszystkich chętnych na Akcję Sterylizacji, w której nasz gabinet ponownie bierze udział. Zabiegi sterylizacji i kastracji w promocyjnych cenach będą odbywały się przez cały miesiąc marzec. Od początku lutego zbieramy już zapisy.

Wesołych Świąt!

Wszystkim Pacjentom oraz ich Właścicielom życzymy zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.  Informujemy iż w dniach 24-26. 12 2016 r. gabinet będzie nieczynny.

Spokojnie w Sylwestra

Większość psów cierpi w Sylwestra z powodu fobii dźwiękowej. Pomóż swojemu przyjacielowi przetrwać ten ciężki dla niego czas. Dostępne w gabinecie preparaty skutecznie uspokoją Twojego pupila, a Tobie zapewnią spokój i komfort tej jedynej nocy w roku.